Vyhľadať
Close this search box.

24 skvelých rozprávok v angličtine pre deti zdarma na Youtube

Hľadáte nové filmy, ktoré by ste si mohli s deťmi pozrieť? Ťažko sa vám hľadajú filmy pre deti v angličtine zadarmo? Prinášame vám 24 skvelých destkých filmov zadarmo, ktoré si môžete pozrieť na YouTube. V našom zozname filmov zadarmo nájdete populárne animované rozprávky, staré rozprávky aj vianočné filmy (tie, ktoré milujeme po celý rok). Máme bezplatné filmy pre staršie deti aj pre mladšie publikum. Dúfame, že sa vám táto veľká zbierka filmov pre deti bude páčiť.

Rozprávky v angličtine -zdarma na youtube

Najlepšie detské rozrávky a filmy zdarma na youtube

Filmy sú skvelým zdrojom informácií pre malé deti. Je to jednoduchý, ale zábavný spôsob, ako pomôcť rozvíjať kognitívne schopnosti detí, ako je formovanie dlhodobej pamäte, udržiavanie pozornosti, rozvoj logiky, uvažovania a zrakových a sluchových procesov. Filmy môžu deťom pomôcť aj pri učení sa novej slovnej zásoby a výslovnosti.

Existuje však aj nevhodný obsah a my chceme pre naše deti len bezpečné možnosti. Odporúčame, aby ste si vytvoril zoznam na youtube s týmito detskými filmami pre rodiny, aby sme zabezpečili, že budú sledovať len nami vybraný obsah.

Jedno je pravda: všetky tieto filmy sú skvelou zábavou. Ak si chcete vychutnať tieto bezplatné filmy z YouTube, stačí kliknúť na názov filmu a pozrieť si ho buď v prehliadači, alebo v aplikácii youtube video.

1. Good Burger

Rozprávka pre deti - Good Burger

Good Burger je vlastne jeden z mojich obľúbených na zozname. Tento film je o stredoškolákovi, ktorý je nútený nájsť si letnú prácu v reštaurácii s rýchlym občerstvením s názvom Good Burger po tom, čo spôsobí autonehodu. Teraz musí v Good Burger tvrdo pracovať, aby splatil svoj dlh.

2. Snow Queen

Snehová kráľovná - rozprávka pre deti
Pre deti, ktoré milujú zimné filmy.

Rozprávka Snehová kráľovná je o čarovnom dobrodružstve v zamrznutej krajine. Kai, malý chlapec, je unesený Snehovou kráľovnou, ktorá ho vezme do svojho paláca. Gerda, jeho sestra, sa ho vydá hľadať spolu so svojou fretkou a trollom.

3. Khumba

Zebra Khumba - rozprávka pre deti
Film, ktorý obsahuje dôležité ponaučenia, ako napríklad prijatie.

Khumbu odporúčame pre deti od 8 rokov, pretože podnecuje detskú kreativitu. Je o zebre, ktorá je odmietnutá svojím stádom, pretože má len polovicu pruhov. Preto sa rozhodne vydať na misiu naprieč púšťou Karoo a nájsť legendárny vodný prameň, kde prvé zebry získali svoje charakteristické znaky.

4. ALASKA

Alaska - rodinný film pre deti
ALASKA zabaví celú rodinu

ALASKA je jeden z najlepších celovečerných filmov, ktorý hovorí o dobrodružstve a rodine. Po tom, čo sa vdovec Jack Barnes presťahuje so svojimi dvoma deťmi do aljašskej dediny, prijme prácu pilota v buši. Synovi sa v novom domove nepáči, ale keď sa jeho otec po leteckej nehode ukáže ako nezvestný, chlapec a jeho sestra sa vydajú do aljašskej divočiny, aby ho našli.

5. Guardian of the Ancient Shadow Crown

Strážca koruny - film pre rodiny s deťmi
Tento film si môžu vychutnať ľudia všetkých vekových kategórií.

Strážca koruny prastarých tieňov je ideálny film pre deti a dospievajúcich, ktorí majú radi fantasy. Deväťročný Matthew nájde na dne babičkinej záhrady kľúč k magickému svetu, v ktorom sa stretáva s mystickým Tieňovým ľudom. Čo sa bude diať ďalej?!

6. Rodgers & Hammerstein’s Cinderella

Popoluška v angličtine - rozprávka pre deti
Máte radi muzikály? Toto je pre vás!

Popoluška od Rodgersa a Hammersteina je jedným z našich najobľúbenejších celovečerných filmov na motívy klasických detských príbehov a je to skvelý film, ktorý deti naučí, aké dôležité je pracovať na tom, čo chceme, namiesto toho, aby sme si to len želali.

7. Ice Age 2: The Meltdown

Doba ľadová 2 - rozprávka v angličtine
Skvelý komediálny animovaný film!

Doba ľadová 2 je pokračovaním slávneho filmu Doba ľadová. Manny, Sid a Diego zistia, že ľadová priehrada chrániaca údolie, v ktorom bývajú, sa chystá spadnúť a nakoniec povedie k záplavám. Krátko nato sa vydajú na cestu, aby našli bezpečnejšie stanovište.

8. Ugly dolls

UglyDolls - škaredé bábiky - rozprávka pre deti
Dôležité je to, čo je vo vnútri!

UglyDolls: Škaredé hračky je animovaná komédia, ktorá sa zaoberá otázkami telesného vzhľadu a myšlienkou, že skutočná krása je v človeku, nie navonok, a preto je to ideálny film pre každé malé dievčatko a malého chlapca.

9. A Turtle’s Tale: Sammy’s Adventures Family Movie

Príbeh korytnačky - rozprávka pre deti
Kto nemá rád filmy o zvieratách?

Príbeh korytnačky: Sammyho dobrodružstvá Rodinný film ukazuje, aké dôležité je starať sa o našu jedinú planétu. Morská korytnačka, ktorá sa vyliahla v roku 1959, strávi nasledujúcich päťdesiat rokov cestovaním po svete, zatiaľ čo ho mení globálne otepľovanie.

10. Raya and the Last Dragon

Raya a posledný drak - animovaná rozprávka
Tieto rozkošné animované postavičky si zamilujete!

Raya a posledný drak je fantasy film, ktorý poteší deti aj dospelých. Bojovníčka Raya sa vydáva na stopu draka Sisu, ktorý preniesol všetku svoju moc do magického drahokamu, ktorý je teraz roztrúsený po celom kráľovstve Kumandra a rozdeľuje jeho obyvateľov. Aké ponaučenie si z jej príbehu odnesieme?

11. Pixies

Pixies - animovaná rozprávka
Animácia, fantázia a rodinné hodnoty v jednom filme.

Pixies je o Joeovi Beckovi, ktorý kvôli kliatbe Pixie stratil dievča, ktoré miloval. Keď sa vydá do sveta Pixies, aby zvrátil kliatbu, objaví niekoľko fascinujúcich príbehov a tajomstiev.

12. The Horse Dancer

Rozprávka o koníkovi pre deti
Tanečníčka na koni sa stane obľúbeným filmom všetkých detských kolekcií.

Vo filme The Horse Dancer ide o priateľstvo. Keď Samanthu pre jej správanie vyradia z olympijského gymnastického tímu, pošlú ju na leto do tábora Black River Horse Camp. Tam spozná hodnotu priateľstva, keď objaví svoju lásku k skákaniu na koni.

13. Ribbit

Animovaná rozprávka o Žabiakovi Ribbitovi
Deti si tento krásny a zároveň zábavný film zamilujú.

Ribbit je úžasné dobrodružstvo! Žabiak, ktorý neznáša vodu a skákanie, si želá byť ako ostatné zvieratá v amazonskom pralese. Aké lekcie sa na tejto ceste naučí?

14. Dino Time

Dino Time - rozprávka pre deti o dinosauroch
Tento film je ideálny pre všetkých malých fanúšikov dinosaurov.

Čas dinosaurov je o dobrodružstvách mladých dinosaurov a troch nezbedných detí, Ernieho, jeho sestry Júlie a najlepšieho kamaráta Maxa, ktorí sa prenesú o 65 miliónov rokov späť v čase, kde stretnú T-Rexa menom Tyra a jej búrlivého dinosaurieho syna Dodgea.

15. 6 Children & 1 Grandfather

Zábavný rodinny film - 6 detí e jeden dedko

6 detí a 1 starý otec je o bohatom staršom mužovi, ktorý je zdesený, keď dostane nečakané dedičstvo, ktoré naruší jeho pokoj a navždy zmení jeho život. Film ideálny pre staršie deti a tínedžerov!

16. Freedom Force

Force freedom - rozprávka pre malé deti
Skvelý dobrodružný príbeh!

Freedom Force je dobrodružstvo ako z iného sveta, a to doslova. Štyria mladí ľudia cestujú časom, podmorskými mestami a džungľou, aby zachránili svet, keď sa experiment pokazí.

17. Jumbo

Jumbo - zábavná rozprávka o slonovi
Jedno z najzábavnejších rodinných videí na YouTube.

Jumbo je film plný emócií a dobrodružstva. Jumbo, malé sloníča, sa snaží nájsť svojho otca a cesta za jeho nájdením z neho urobila vojnového slona. Čo sa bude diať ďalej?

18. Coco

Coco - animovaná rozprávka pre deti
Coco je film plný emócií.

Coco je jednoducho jeden z tých filmov, ktoré v nás vyvolajú všetky emócie. Príbeh sleduje 12-ročného chlapca Miguela, ktorý sa náhodou dostane do Krajiny mŕtvych, kde hľadá pomoc u svojho zosnulého hudobného pradedka, aby ho vrátil k jeho rodine medzi živých.

19. Tom Little and The Magic Mirror

Tom Litttle - rozprávka pre deti
Tu je krásny film pre celú rodinu.

Tom Little a čarovné zrkadlo sleduje príbeh Tom Littlea, malého sedliaka, ktorý vidí svoju budúcnosť v čarovnom zrkadle a vydáva sa na cestu za naplnením svojho osudu. Narazí na kráľovstvo, ktoré je zakliate čarodejnicou, a rozhodne sa ho oslobodiť.

20. Kindness Matters

Kindness matters - rozprávka pre deti
Láskavosť môže skutočne zmeniť situáciu.

Na láskavosti záleží je skvelý film pre ľudí všetkých vekových kategórií. Malý chlapec Lincoln, ktorého šikanujú za to, ako rozpráva, si v hlave vytvorí superhrdinu. Osamelý muž zachráni šteniatko, ktoré mu zmení život.

21. Home

Home - animovaná rozprávka o priateľstve
Animovaný film o priateľstve a zábave.

Domov je rozkošný film pre najmenších. Po tom, čo si mimozemská rasa Boovov, ktorá má úľové myslenie, podmaní Zem, presídli ľudskú populáciu planéty – všetkých okrem malého dievčatka Tipa, ktorému sa podarilo pred mimozemšťanmi ukryť. Sledujte jej dobrodružstvá naprieč vesmírom!

22. FROZEN 2

Frozen 2 - animovaná rozprávka v angličtine
Pripravte sa na večer plný spevu!

Frozen 2 rozpráva príbeh obľúbenej postavy Elsy, ktorá sa vydáva do čarovných lesov a temných morí za hranicami svojho kráľovstva – dobrodružstvo, ktoré sa čoskoro zmení na cestu sebapoznania.

23. The Magic Door

Magické dvere - rozprávka pre deti
Hľadáte kúzla? Tu je film pre vás!

Čarovné dvere sú fantastický film o čarovnom trollovi, ktorý chce s pomocou elfa Flipa a detí Sally a Liama poraziť čiernu čarodejnicu a nájsť čarovné dvere, ktoré ho dovedú domov.

24. Lenny The Wonderdog

Lenny - zázračný pes - rozprávka pre deti
Fanúšikovia zvierat si tento očarujúci film zamilujú!

Zázračný pes Lenny je zábavný film o hovoriacom psovi. Po tom, čo experimentálny mikročip dá psovi schopnosť rozprávať, spriatelí sa s malým chlapcom a spoločne sa vydajú na dobrodružnú cestu, aby zachránili svet pred zlým vedcom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *